A może by tak zmienić wizerunek?

Czerwiec jest dobrym miesiącem, żeby coś ze sobą zrobić. Owe coś może mieć różne aspekty. Możemy przewietrzyć garderobę, popracować nad formą czy zmienić coś w wyglądzie, a może zmienić klimat? Dziś o tym, czemu czasami warto postawić na siebie i być, choć troszkę, egoistą.

Czerwiec miesiącem wyprzedaży

O tak, na czerwiec czeka każdy i nie mówię tylko o kobietach, chociaż one są bardzo dobre w znajdowaniu okazji. Wiele firm przewietrza swoje magazyny, dzięki czemu możemy nabyć wiele perełek za pół ceny. Stąd warto śledzić to, co dzieje się w galeriach handlowych, bo może to być początkiem nowej przygody. Z jednej strony warto zainwestować w siebie i zmienić wizerunek. Kobiety powinny być bardziej kobiecy, a w damskiej garderobie dobrze byłoby gdyby zagościły sukienki i spódnice, zaś mężczyznom dodają szarmanckości gadżety. Fajne okulary, prestiżowy zegarek czy stylowy pokrowiec na laptopa powinny być niezbędnymi elementami każdego stuprocentowego mężczyzny.

O włos

Nie ma się co oszukiwać włosy po zimie są wysuszone i zniszczone. Nowe obcięcie i koloryzacja doda uroku i powabu każdej kobiecie. Obecnie, tak bardzo modne refleksy są bardzo dobrą opcją, jeśli nie chcemy się borykać z odrostami. Rozjaśnione włosy dodadzą blasku twarzy. Pamiętajcie jednak, żeby zawsze chodzić do sprawdzonego fryzjera lub z polecenia. Niestety, nie każdy stylista fryzur opanował nowe trendy i nasza wizyta zamiast zadowoleniem może zakończyć się płaczem. Dla mężczyzn też polecam zmianę fryzury, która na pewno wyjdzie każdemu na dobre

A co z naszą kondycją?

Pracować nad formą powinno się cały czas. Z wiekiem coraz mniej się poruszamy, ze względu na ilość obowiązków. Chociaż co do tego stwierdzenia mam mieszane uczucia. W wielkich miastach społeczeństwo jest wymieszane. Mamy tych, którzy ciągle siedzą za biurkiem, jedzą w pośpiechu na mieście i wracają do domu, żeby włączyć tylko tv i mieć święty spokój. Druga grupa to sportowcy dojeżdżający do pracy rowerami na rzecz zgrabnych łydek, w pracy jedzący posiłki z pojemnika – przygotowane dzień przed, a wieczorem idący na trening cardio. O wiele trudniej ma grupa pierwsza, która o swoją kondycję w ogóle nie dba, a tym bardziej, że zima w tym roku była strasznie długa i nie nakłaniała do wysiłku fizycznego. Mogło to spowodować nadwyżkę kilogramów, które nie są zdrowe dla naszego organizmu. To, co warto przede wszystkim zrobić to znaleźć aktywność, która sprawia nam przyjemność – rower, pływanie. Dobrze jest wykupić karnet na fitness i siłownie, a dla ludzi z dodatkowymi kilogramami dobrze sprawdzi się wyjazdowy turnus odchudzający.

Wydatki, które nie mało kosztują

Na zmianę musimy mieć fundusze. O ile jesteśmy skrupulatni i oszczędni to na czerwcowe wyprzedaże odłożymy wcześniej odpowiednią kwotę, dzięki czemu nie nadszarpnie to zbytnio naszego budżetu domowego. Nowe ciuchy i gadżety możemy sfinalizować za pieniądze z chwilówki, które oddamy przy kolejnej wypłacie. Oczywiście, nie popadajmy w zakupowy szał i decydujmy się na takie kwoty, które bez problemu zwrócimy. Zawsze powinniśmy pamiętać o zasadach odpowiedzialnego pożyczania, a ranking najlepszych ofert chwilówek w tym miesiącu znajdziesz na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *