Jak w tym roku wypadają święta wielkanocne?

Niezależnie od terminu, w jakim wypadają, święta to zawsze spore obciążenie dla domowego budżetu. Są oczywiście bardziej i mniej dogodne terminy dla poniesienia takich wydatków.

Najkorzystniej z finansowego punku widzenia jest jeśli z organizacją świąt możemy poczekać do najbliższej wypłaty. Większość Polaków otrzymuje wypłatę na przełomie miesiąca, wtedy też najłatwiej jest ponieść dodatkowe wydatki.

Wielkanoc jednak pod tym względem nas nie rozpieszcza w tym roku. Owszem zdarzały się lata, gdy wypadała na początku miesiąca. Data świąt wielkanocnych jest jak wiemy ruchoma i może przypaść między 22 marca, a 25 kwietnia przy czym terminy graniczne wypadają niezwykle rzadko. W 2017 roku święta przypadają na 15-16 kwietnia, a więc w środku miesiąca.

Wielu z nas zastanawia się zapewne jak w takiej sytuacji sfinansować to wydarzenie i przetrwać do końca miesiąca?

Tym bardziej, że aura za oknem coraz ładniejsza i dobrze byłoby połączyć ich organizację z jakimś wiosennym wyjazdem całą rodziną. Wyjazdy możemy też planować na jakieś inne pogodne weekendy ale skąd brać na to pieniądze?

Święta za pożyczone

okazuje się, że świetnym pomysłem, który umożliwi nam organizację udanych świąt bez rezygnacji z wiosennych wojaży mogą być pożyczki przez internet.

Poniżej kilka ofert pożyczek idealnie dopasowanych do różnych wymagań:

Lendon – to oferta pożyczki do 2500 zł za darmo. Kwotę tę możemy zwrócić do 45 dni

Wandoo – oferuje 1500 zł na 30 dni również za darmo

Feniko – jest szczególnie interesującą ofertą dla tych, którzy poszukują stosunkowo niewielkiej kwoty z możliwością spłaty w ratach. Można tu pożyczyć do 1000 zł na 4 raty.

Dla tych, którzy przy okazji wiosennych porządków planują remont przyda się z pewnością większa kwota. Tą oczywiście najłatwiej spłacić w ratach. Tu interesujące mogą okazać się oferty takich firm jak Łatwaratka czy monedo now.

Po te i więcej ofert zapraszamy do naszego rankingu najlepszych ofert pożyczkowych na http://zapozyczeni.pl.

Chwilówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *