Kluczowe zalety pożyczek gotówkowych

Pożyczka gotówkowa jest najczęstszą i najpopularniejszą drogą pokrycia zapotrzebowania na gotówkę potrzebną w celu sfinansowania wszelkich potrzeb. Jest ona udzielana na jakikolwiek cel, szybko i prosto, a tym chętniej wykorzystywana, że jest najprostszą dokumentacyjnie i proceduralnie ofertą spośród dostępnych w bankach. Jej mnogie plusy sprawiają, że stała się ona liderem pod względem sprzedaży wśród wszystkich produktów bankowych i nic innego nie cieszy się takim zainteresowaniem.

Podsumowanie zalet

Do jej pozytywów możemy zaliczyć:

• osiągalność na dowolny cel – nie musimy dokumentować użycia pożyczki,
• możliwość skorzystania z wielu promocji,
• atrakcyjne nieznaczne oprocentowanie nierzadko zaledwie na 7%,
• proste formalności – wystarczy dowód osobisty, nie są niezbędne zaświadczenia o zatrudnieniu,
• osiągalność nawet dla pożyczkobiorców osiągających nieduże dochody około 500 zł netto,
• znaczne dostępne kwoty bez zabezpieczeń – możemy pożyczyć nawet do 150 tys.,
• prędkość pozyskania – już w kilkadziesiąt minut,
• długi elastyczny okres na spłatę nawet 120-miesięcy,
• możność dostania na dochody z różnych źródeł,
• nie są żądane zabezpieczenia, ani nie ma konieczności dołączenia żyrantów.

Dla kogo?

Pożyczki gotówkowe są udzielane dla posiadających zdolność i wiarygodność kredytową, uzyskujących dochód z akceptowanego źródła, zwykle dla przedstawicieli wolnych zawodów, zatrudnionych na kontraktach, rolników, rencistów, emerytów, pracujących na podstawie umowy: zlecenia, o dzieło, o pracę, przedsiębiorców. Można je uzyskać bez wykazywania celu, na jaki je bierzemy, też z powodzeniem zdołamy je wykorzystać na opłacenie zakupu mebli, różnego typu remontów, kupna sprzętu AGD.

Zalety pożyczek gotówkowych mogą być zgubne

Te i inne walory powodują, że w rozmaitych przypadkach tak chętnie się zapożyczamy, tym entuzjastyczniej, że sukcesywnie wchodzą na rynek coraz to tańsze i lepsze propozycje. Banki bezustannie walczą o Klienta, minimalizując koszt pożyczek, doskonaląc swoje oferty, redukując formalności nie, tylko żeby go doraźnie zdobyć, ale również dotrzymać kroku wymaganiom transformującego się rynku. Stopniowo wchodzą na rynek najnowocześniejsze pożyczki gotówkowe udostępniane całkiem przez internet, gwarantujące błyskawiczne dostanie pieniędzy już w 15 minut, bez konieczności odwiedzenia banku.

Zachowaj zdrowy rozsądek

Jednakowoż jest też druga strona medalu, o której należy nadmienić, mianowicie to, że wskutek atutów masa klientów zaciąga pożyczki gotówkowe nierozważnie. Łatwość otrzymania, proste formalności i małe koszty sprawiają to, że liczni z klientów sięgają po pożyczki nadto lekką ręką i zadłużają się zanadto. W takim wypadku dla osób tych jedyną sposobnością uniknięcia spirali pożyczek jest przeprowadzenie konsolidacji, na której skutek zdołają oni obniżyć obciążenie nawet o 50% i dzięki temu ustrzec się kolejnych kłopotów.

Jedno przemyślenie nt. „Kluczowe zalety pożyczek gotówkowych

  1. Osobiście korzystam z pożyczek bez zaświadczeń o zarobkach w trudnych sytuacjach materialnych. Polecam serdecznie poczytać więcej o ich zaletach, zwłaszcza jeśli pożyczki z zaświadczeniami są dla nas niedostępne. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *