zapozyczeni.pl pożyczki

Pierwsza pożyczka gratis – ile i dla kogo?

Pierwsza pożyczka gratis to dobrze skonstruowana marketingowo propozycja dla osób, które zaskoczyły nieoczekiwane wydatki. Propozycja została przygotowana tak, by idealnie sprzęgać potrzebę szybkiego pozyskania finansowania z wypróbowaniem ofert firm pozabankowych. Cały chwyt marketingowy opiera się na tym, że nowy klient przy pierwszej chwilówce jest zwolniony z kosztów przygotowawczych, oprocentowania i prowizji. Parabanki chcąc zdobyć klienta i nawiązać z nim relacje udzielają mu pierwszej pożyczki gratis w nadziei na nawiązanie dłuższej współpracy.

Pierwsza pożyczka gratis jest udzielana bez żadnych kosztów na okres maksymalnie do 45 dni. Trzeba jednak zaznaczyć, że długość okresu spłaty jest uzależniona od oferty, na jaką się zdecydujemy. Podobnie jest z wysokością darmowych pożyczek i tutaj także występują różnice w oferowanych wysokościach, które zaczynają się od 500 zł, a kończą na 6000 zł. Tego typu sposób finansowania jest najkorzystniejszy dla klientów decydujących się pierwszy raz na skorzystanie z usług parabanku.

Chcąc zatem załatać dziurę w domowym budżecie, na ogół nie myślimy o znacznych sumach i maksymalna dostępna kwota 6000 złotych stanowi poważny zastrzyk środków, który z reguły okazuje się wystarczający. Suma taka będzie pomocna w przypadku nieoczekiwanych wydatków, nadprogramowych rachunków lub konieczności zrealizowania remontu. Powinno się podkreślić, że w przypadku braku możliwości zwrotu pieniędzy w wyznaczonym terminie istnieje możliwość przedłużenia okresu na spłatę, ale niestety wiąże się to już z opłatami.

Instytucje pożyczkowe stosują bardzo liberalne podejście do klientów i nie są zamknięte dla tych, którzy są odrzucani przez banki. Darmowa pożyczka została pomyślana w ten sposób, by skorzystał na niej każdy, zarówno klient, jak i parabank. Firma zyskuje nowego klienta, natomiast ten otrzymuje finansowanie bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *