. najaktualniejszy ranking pożyczek pozabankowych
zapozyczeni.pl

Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 PLN i uiszczana jest przez Pożyczkobiorcę w związku z zakładaniem Profilu Klienta na portalu pożyczkomat.pl Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 800 PLN; czas obowiązywania umowy 35 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 0 PLN; całkowita kwota do zapłaty 800 PLN; RRSO 0% (stan na dzień 23.05.2016 r.).

Dodatkowe koszty związane z Pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej Pożyczki. W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek za opóźnienie w wysokości równej dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych, a także podjęcia działań mających na celu zwrot Pożyczki przez Pożyczkobiorcę. W szczególności Pożyczkodawca może wezwać Pożyczkobiorcę do zapłaty telefonicznie lub wysyłając SMS, e-mail lub pisemne wezwanie do zapłaty. Pożyczkobiorca może zostać obciążony kosztami tych monitów zgodnie z warunkami obowiązującej Tabeli Opłat i Prowizji. Pożyczkobiorca może zostać obciążony kosztami dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego.

W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14 lub 16 bądź 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (t. j. w Dz. U. z 2014 r., poz. 1015, z późn. zm.) Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy rozdziału 3 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Pożyczkodawca ma również prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biura Informacji Kredytowej S.A. Przekazywanie danych Pożyczkobiorcy do Biura Informacji Kredytowej S.A. jest dokonywane na podstawie udzielonej przez Pożyczkobiorcę zgody.

Pożyczkomat to marka funkcjonująca na polskim rynku od 2013 roku. Pożyczkodawca oferuje pierwszą pożyczkę na kwotę do 1500 zł na okres 35 dni gratis.

 

Pożyczkomat jest marką należącą do Friendly Finance, korporacji oferującej różne  chwilówek online na różnych rynkach świata.

KOSZTY POŻYCZKI W POŻYCZKOMAT

Pierwsza pożyczka w pożyczkomat dla nowych klientów na kwotę do 1500 zł oferowana jest zupełnie za darmo. Pod warunkiem, że zwrócimy pieniądze z terminie 35 dni nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów związanych z pożyczką.

Kolejne pożyczki oferowane są w kwocie do 4000 zł niestety w takim wypadku koszty pożyczki są znaczne wyższe. I tak na przykład sięgając po raz kolejny po 1500 zł na 35 dni będziemy zobowiązani do spłacenia kwoty 1918,03 zł, co daje RRSO 1198,4%

PROCEDURA WNIOSKOWANIA O POŻYCZKĘ W POŻYCZKOMAT

Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się w 4 prostych krokach:

  1. Po wejściu na stronę pożyczkodawcy należy wybrać za pomocą dostępnych tam suwaków, żądaną kwotę oraz okres kredytowania. Następnie zatwierdzamy nasz wybór klikając w przycisk „Weź pożyczkę”.
  2. Należy wypełnić prosty formularz rejestracyjny wpisując nasze dane identyfikacyjne. Potwierdzenie rejestracji otrzymamy  WNIOSKna email.
  3. Informacja o decyzji kredytowej.
  4. Przelew pieniędzy na wskazany numer rachunku bankowego.

DANE TELEADRESOWE POZYCZKOMAT:

Friendly Finance Poland Sp. z o.o.

 

UL. Złota 7 lok. 18,

00-019 Warszawa, mazowieckie.

Polska

+48 22 112 0 112

 

kontakt@pozyczkomat.pl

POZYCZKOMAT – PODSUMOWANIE

PLUSY:

  • Firma o międzynarodowej renomie
  • Krótki proces wnioskowania
  • Szybka decyzja

Darmowa pierwsza pożyczka: 1500 zł na 35 dni gratis!

Maksymalna kwota pożyczki: 4000 zł

POŻYCZKOMAT

Aktualizowano w dniu:

MINUSY:

  • Stosunkowe wysokie koszty przy kolejnych pożyczkach

Ta strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek - dowiedz się dlaczego »

© Copyright 2016 - zapozyczeni.pl