. najaktualniejszy ranking pożyczek pozabankowych
zapozyczeni.pl

Reprezentatywny przykład

 

Maksymalna Kwota pożyczki wynosi 5000 zł. Uzyskanie pożyczki przez internet możliwe jest po dokonaniu rejestracji. Opłata Rejestracyjna – 0,10 zł (weryfikacja klienta). W przypadku Pożyczki online w wysokości 500,00 zł na okres 30 dni, RRSO wynosi 1978%, stopa oprocentowania pożyczki 10% rocznie, prowizja 137,40 zł. Całkowita kwota do zapłaty 641,60 zł. Podczas trwania akcji promocyjnych organizowanych przez platformę internetową szybkagotowka.pl przedstawione poniżej warunki oraz koszty gotówkowej pożyczki przez internet mogą ulegać zmianom. Nieterminowa spłata pożyczki, która była pierwotnie wydana z prowizją 0%, skutkuje naliczeniem zaległej prowizji i odsetek zgodnych z tabelą opłat.

Jeżeli Pożyczka lub jej część nie zostanie uiszczona w terminie Pożyczkobiorca zobowiązany jest do zapłaty oprócz kwoty Pożyczki odsetek za czas opóźnienia, tj. za okres od Daty Spłaty Pożyczki do dnia zaksięgowania kwoty Pożyczki na Koncie Bankowym Pożyczkodawcy. Odsetki za czas opóźnienia naliczane są w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 2 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). b) W przypadku gdy Pożyczka lub jej część nie została uiszczona w terminie, minęło ponad 60 dni i upłynął co najmniej miesiąc od wysłania Pożyczkobiorcy wezwania do zapłaty, Pożyczkodawca będzie uprawniony do zamieszczenia informacji o Pożyczkodawcy w stosownych rejestrach prowadzonych przez biura informacji gospodarczej działających na podstawie Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych.

** szybkość otrzymania pożyczki gotówkowej zależy od czasu wypełnienia formularzu oraz godzin pracy banku Pożyczkobiorcy.

Szybka gotówka udziela pożyczek w kwocie od 100 zł do 5000 zł na okres od 1 do 60 dni. Kwota 5000 zł dostępna jest także w pierwszej pożyczce.

Szybka Gotówka jest polską firmą pożyczkową. Cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online. Daje nam to  dostęp do dodatkowych środków finansowych bez wychodzenia z domu. Wniosek o pożyczkę wypełniamy całkowicie przez internet, następnie w przypadku pozytywnej decyzji środki przelewane są na konto bakowe wnioskodawcy. Wszystko w zaledwie kilka minut od wypełnienia wniosku. Szybkość procesu potęguje uproszczony formularz aplikacyjny, oraz minimum formalności.

Szybka Gotówka oferuje pożyczki krótkoterminowe do 60 dni w wysokości od 100 zł do 5000 zł. Wyjątkowe jest to, ze o najwyższą kwotę możemy wnioskować już przy pierwszej pożyczce.

Dodatkową cechą wyróżniającą tę ofertę jest bonus za polecenie firmy nowym klientom. Polecający otrzyma dodatkowe 40 zł za każdą osobę, która z jego polecenia zarejestruje się na stronie, złoży wniosek o pożyczkę i ją otrzyma. Aby otrzymać bonus należy wysłać znajomemu е-mail lub SMS z naszego profilu z poleceniem pożyczki w Szybka Gotowka. Do tego co 5 pożyczka gratis!

Jeśli zechcemy pożyczyć 500 zł na 30 dni, będziemy zobligowani oddać 641,60 zł, pożyczając 1000 zł oddamy 1282,60, natomiast decydując się na pożyczkę maksymalnej kwoty 5000 zł do zwrotu będzie kwota 6413,60 zł.

O pożyczkę w Szybka gotówka może wnioskować każdy pełnoletni obywatel Polski posiadający dowód osobisty, otwarty rachunek bankowy, czynny numer telefonu oraz nie posiadający zaległości z zaciągniętych wcześniej pożyczek i kredytów.

DANE TELEADRESOWE:

Szybka Gotówka Sp. Zoo.

 

Świętokrzyska 30/63

Warszawa, 00-116

Telefon: +48 22 873 80 73

Fax: +48 22 350 78 44

Email: info@szybkagotowka.pl

SZYBKA GOTÓWKA – PODSUMOWANIE

PLUSY:

• Darmowa pożyczka do 300 zł;

• Proces wnioskowania całkowicie online;

• Szybka decyzja;

• Wysoka przyznawalność;

• Możliwość wnioskowania o kwotę 5000 zł przy pierwszej pożyczce;

• Spłata do 60 dni;

• Możliwość spłaty przed terminem;

• Bonus za polecenie.

SZYBKA GOTÓWKA

Szybka Gotówka

SZYBKA GOTÓWKA – OFERTA POŻYCZKI

KOSZTY POŻYCZKI W SZYBKA POŻYCZKA

KTO MOŻE WNIOSKOWAĆ O CHWILÓWKĘ W SZYBKA GOTÓWKA?

Szybka Gotówka

Darmowa pierwsza pożyczka: 300 zł na 30 dni lub co 5 pożyczka na dowolną kwotę gratis!

Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł

SZYBKA GOTÓWKA

Aktualizowano w dniu:

Darmowa pierwsza pożyczka

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

Okres spłaty

Godziny pracy w dni powszednie

Godziny pracy w weekendy

Banki, w których firma posiada rachunek

Możliwość wydłużenia spłaty

Bazy, z których korzysta firma

Wiek pożyczkobiorcy

Łączny koszt

300 zł na 30 dni

5000 zł

5 000 zł

od 1 do 60 dni

08:00 – 19:00

09:00 - 17:00

BPH, BZ WBK, Pekao S.A., PKO BP, BOŚ, mBank

nie

KRD, BIK

Od 18 lat

28.9%

Szybka Gotówka

MINUSY:

• Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki;

• Wysokie koszty pożyczki.

Szybka Gotówka Szybka Gotówka Szybka Gotówka

Ta strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek - dowiedz się dlaczego »

© Copyright 2016 - zapozyczeni.pl