. najaktualniejszy ranking pożyczek pozabankowych
zapozyczeni.pl

Alfa Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, adres Płocka 5a, 01-231 Warszawa, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000579136, o numerze NIP 5252632179, REGON 362517837.  Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Ustawie o kredycie konsumenckim oraz w Kodeksie Cywilnym. Dla przykładowej pożyczki 600zł na 30 dni RRSO wynosi 1410,33% (stan na dzień 02.10.2015) Koszt pożyczki 150zł w tym prowizja 150zł. Całkowita kwota do spłaty 750zł. . Jeśli Pożyczkobiorca opóźni się ze spłatą pożyczki w terminie, Pożyczkodawca ma prawo podjąć działania mające na celu zwrot pożyczki przez Pożyczkobiorcę. W szczególności Pożyczkodawca wezwie do zapłaty Pożyczkobiorcę: telefonicznie lub za pomocą sms, i/lub mail lub poprzez wysłanie zawiadomienia listownego. W przypadku nieterminowej spłaty udzielonej pożyczki mogą zostać doliczone dodatkowe koszty zawierające odsetki w wysokości maksymalnych odsetek za opóźnienie – określone w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. odsetki nie przekraczające dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (wysokość odsetek ustawowych za opóźnienie jest równa sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Pożyczkodawca ma prawo do przekazania prawa do egzekucji zaległych płatności osobom trzecim, oraz do dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego. Kosztami dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego zostanie obciążony Pożyczkobiorca. W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki oraz po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa, Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej.

Kwota pierwszej pożyczki za darmo na 30 dni: 1 700 zł

Kwota kolejnej pożyczki na 30 dni: 4 000 zł

Tani Kredyt to kolejna marka na polskim rynku chwilówek online. Firma oferuję darmową pierwszą pożyczkę w kwocie do 1 700 zł na okres 30 dni.

1 700 ZŁ DARMOWEJ POŻYCZKI

Klient decydujący się na swoją pierwszą pożyczkę w TaniKredyt może wnioskowac o kwotę od 200 do 1700 zł za darmo. Kolejne pożyczki w TaniKredyt możliwe są do kwoty 4000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi 30 dni.

 

 

TANI KREDYT – WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI

O pożyczkę w TaniKredyt może ubiegać się każdy w wieku 21-65 lat posiadający obywatelstwo polskie, własny rachunek bankowy, czynny numer telefonu oraz ważny dowód osobisty.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest brak negatywnych wpisów w bazach zdolności kredytowej. Wnioskując o kolejną pożyczkę można dopiero po całkowitym spłaceniu poprzedniej.

TANI KREDYT – WARUNKI UDZIELENIA POŻYCZKI

Proces aplikacji o pożyczkę w tanikredyt jest bardzo prosty i w całości przebiega online.

Po wejściu na stronę pożyczkodawcy za pomocą suwaków wybieramy żądaną kwotę oraz okres spłaty. W następnym kroku przechodzimy do wypełnienia wniosku online. Aby zlozyć wniosek koniecznym jest założenie konta użytkownika i dokonanie opłaty za jego utworzenie w wysokości 1 gr lub 1 zł. Po zaksięgowaniu wpłaty nasz wniosek zostanie rozpatrzony, a o decyzji kredytowej zostaniemy poinformowani SMSem i mailem.

DANE TELEADRESOWE RATKA:

ALFA FINANCE SP. Z O.O.

ul. Płocka 5a

01-231 Warszawa

Polska

Telefon: 22 380 23 73

Email: info@tanikredyt.pl

TANIKREDYT – PODSUMOWANIE

PLUSY:

• Darmowa pierwsza pożyczka;

• Możliwość wcześniejszej spłaty;

• Maksymalna kwota pożyczki – 4000 zł

 

TANIKREDYT

Aktualizowano w dniu:

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

Okres spłaty

Godziny pracy w dni powszednie

Godziny pracy w soboty

Banki, w których firma posiada rachunek

Możliwość wydłużenia spłaty

Bazy, z których korzysta firma

Wiek pożyczkobiorcy

Łączny koszt

Darmowa pierwsza pożyczka

1700 zł – GRATIS

4000 zł

od 1 do 30 dni

od 8:00 do 20:00

sobota 9:00-17:00, niedziela nieczynne

PKO, mBank, Millennium, Alior Bank, BZ WBK

Konieczny kontakt z BOK

KRD, ERIF, BIG Infomonitor

Od 21 do 65 lat

25 %

1700 zł na 30 dni

MINUSY:

• Weryfikacja klienta w licznych bazach

Ta strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek - dowiedz się dlaczego »

© Copyright 2016 - zapozyczeni.pl