. najaktualniejszy ranking pożyczek pozabankowych
zapozyczeni.pl

Wandoo.pl ma w swojej ofercie pożyczki chwilówki od 300 do 5000 zł. Ponadto pożyczka do 1500 zł dla nowych klientów jest darmowa!

Dużą zaletą tego pożyczkodawcy jest wysoka akceptowalność wniosków oraz w pełni online proces wnioskowania o pożyczkę

Wandoo oferuje 1500 zł za darmo. Pierwsza pożyczka w Wandoo to aż 1500 zł za darmo. Oznacza to, że klient oddaje dokładnie tyle ile pożyczył, bez żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście warunkiem uniknięcia dodatkowych kosztów jest oddanie pożyczonej kwoty w terminie tj. w ciągu 30 dni od zaciągnięcia zobowiązania. Przy kolejnych pożyczkach możemy sięgnąć nawet po 5000 zł.

O pożyczkę w Wandoo mogą wnioskować osoby między 20, a 70 rokiem życia, posiadające rachunek bankowy i numer telefonu komórkowego. Należy mieć czystą historię kredytową, bez opóźnień w spłatach.

O pożyczkę  w andoo należy wnioskować poprzez formularz umieszczony na stronie pożyczkodawcy. Do wyboru mamy kwotę w przedziale 300-5000 zł oraz okres kredytowania 10, 20 lub 30 dni. Po ustaleniu interesujących nas parametrów należy wypełnić krótki formularz aplikacyjny zawierający dane osobowe. Dla potwierdzenia tożsamości pożyczkobiorcy wymagany jest standardowy przelew weryfikacyjny z rachunku osoby wnioskującej o pożyczkę, w wysokości 1 grosza. Na konto, z którego został dokonany przelew po akceptacji wniosku zostanie przekazana wnioskowana kwota pożyczki.

O pozytywnej decyzji kredytowej klient zostanie poinformowany SMSem, mailowo, bądź telefonicznie.

Dużym atutem w pełni internetowego procesu wnioskowania o pożyczkę w wandoo jest czas w jakim klient może otrzymać pieniądze. W tym aspekcie wandoo trzyma się w ścisłej czołówce firm pożyczkowych, ponieważ pieniądze na koncie klient mogą pojawić się nawet w 15 minut po wysłaniu wniosku!

Darmowa pierwsza pożyczka: 1 500 zł na 30 dni gratis!

Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł

WANDOO OFERTA POŻYCZKI

WANDOO – WYMAGANIA

WANDOO – PROCES WNIOSKOWANIA

WANDOO

Aktualizowano w dniu:

PLUSY

• Darmowa pożyczka do 1 500 zł na 60 dni;

• Proces wnioskowania całkowicie online;

• Szybka decyzja;

• Wysoka przyznawalność;

• Pożyczka do 5000 zł

MINUSY

• Niska kwota darmowej pożyczki;

• Pożyczka tylko do 30 dni.

Ta strona używa ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek - dowiedz się dlaczego »

© Copyright 2016 - zapozyczeni.pl